Cariere

Suntem o echipa mereu in dezvoltare, si in cautare de noi colaboratori, oferind atat sansa unei cariere profesionale in domeniu cat si beneficiul unor venituri suplimentare.

Momentan avem disponibil postul de INSPECTOR ASIGURARI.

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

Descrierea postului

  • negocierea pachetelor de asigurari pentru clientii din portofoliul propriu sau din portofoliul societatii
  • prezentarea unei game complete de produse si servicii de asigurare
  • dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti
  • vanzare produse de asigurare generala (RCA, asigurarea locuintei, Casco, asigurari medicale de calatorie, etc)

Cerinte

  • abilitati de vanzare
  • corectitudine
  • seriozitate
  • punctualitate
  • atitudine si gandire pozitive
  • dinamism
  • cunostinte operare PC
  • abilitati foarte bune de comunicare si negociere

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu fix+ bonusuri
  • telefon de serviciu
  • decontarea transportului sau masina de serviciu
  • posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu

Daca vrei sa fii parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau pe adresa office@lionbroker.ro.